Eix Comercial del Poblenou

Eix Comercial del Poblenou

Notícies

Mostrant resultats per a la categoria: Activitats de Nadal 2020x
El Pare Noel ja ha vingut

El Pare Noel ja ha vingut

El Pare Noel va estar ahir pel barri. I aquesta tarda tornarà a ser-hi. Busca'l donant voltes per les botigues! Aquí teniu algunes fotos d'ahir. Més info

La senyora Serafina

La senyora Serafina

La Senyora Serafina va venir avui a visitar-nos. I ens va explicar moltes coses. Aquí teniu unes quantes fotos de l'esdeveniment. Més info

Les boles de Nadal

Les boles de Nadal

Les boles de Nadal estaran per tot el Poblenou aquest Nadal. Aquestes boles les podreu aconseguir en el campament reial i les podeu gaudir als aparadors de les botigues associades. Quin Nadal més guarnit! Més info

il·lusionat amb nosaltres

il·lusionat amb nosaltres

Com seria de bonic distribuir el primer premi de la loteria de Nadal en el nostre barri? I pensant en tot això, us fem arribar el llistat de les botigues que la tenen a la venda. Il·lusionat amb nosaltres. El nostre número 60041. Més info

L'Eix amb Radars al Nadal

L'Eix amb Radars al Nadal

Aquest any per ajudar a la campanya de Radars i per acompanyar els nostres avis i àvies l'Eix ha fet l'aportació de 50 boletes de Nadal per incorporar a un paquetet regal que enviaran als seus 50 usuaris i usuàries. De ben segur... Més info

Els nostres socis

Salons Compte
Farmàcia Marina Oriol - Gemma Puigventós
Looptica
Immobarceló
Alba herboristeria
Carmen decoración
Hair Room By Nuria Camps
Carregant...
x
X