Eix Comercial del Poblenou

Eix Comercial del Poblenou

Notícies

Mostrant resultats per a la categoria: Activitats de Nadalx
Sorteig bicicleta eléctrica Barcelona Comerç

Sorteig bicicleta eléctrica Barcelona Comerç

 

Coincidint amb l’encesa de llums de Nadal de la ciutat de Barcelona, Barcelona Comerç i els seus Eixos Comercials associats, inicien la campanya de Nadal amb un Sorteig més sostenible i urbà que mai:  a cada... Més info

Il·lusionat amb nosaltres.

Il·lusionat amb nosaltres.

Com seria de bonic distribuir el primer premi de la loteria de Nadal en el nostre barri? I pensant en tot això, us fem arribar el llistat de les botigues que la tenen a la venda. Il·lusionat amb nosaltres. El nostre número 60041. Més info

Exposició de joguines imaginàries

Exposició de joguines imaginàries

Exposició de joguines de material reciclables. Aquí teniu la mostra de l'expo que es va organitzar aquest nadal de les joguines creades al taller "Joguines imaginàries" del dia 14 de desembre.... Més info

Els nostres socis

Fina Estampa
Clinica Veterinaria Vetmar
Macias Hair Studio
Belleville
Hair Room By Nuria Camps
Compte poblenou
Jacobo Qualitat
Carregant...
x
X