Eix Comercial del Poblenou

Eix Comercial del Poblenou

Notícies

Mostrant resultats per a la categoria: Activitats de Nadalx
El passadís de les botigues i el Campament Reial

El passadís de les botigues i el Campament Reial

El campament reial està sent un èxit i podeu veure aquí alguna de les imatges. A més, allà dintre se us explica un conte que parla d'objectes màgics i també podeu gaudir del passadís... Més info

Ja tenim número guanyador!

Ja tenim número guanyador!

El dia  31 de desembre 2020, es va celebrar el Sorteig de la Grossa de Cap d’Any i com veníem anunciant des de mitjans de novembre, el número corresponent al primer premi de la Grossa és també el... Més info

La senyora Serafina

La senyora Serafina

La Senyora Serafina va venir avui a visitar-nos. I ens va explicar moltes coses. Aquí teniu unes quantes fotos de l'esdeveniment. Més info

El Pare Noel ja ha vingut

El Pare Noel ja ha vingut

El Pare Noel va estar ahir pel barri. I aquesta tarda tornarà a ser-hi. Busca'l donant voltes per les botigues! Aquí teniu algunes fotos d'ahir. Més info

Sorteig bicicleta eléctrica Barcelona Comerç

Sorteig bicicleta eléctrica Barcelona Comerç

Coincidint amb l’encesa de llums de Nadal de la ciutat de Barcelona, Barcelona Comerç i els seus Eixos Comercials associats, inicien la campanya de Nadal amb un Sorteig més sostenible i urbà que mai:  a cada Eix... Més info

Il·lusionat amb nosaltres.

Il·lusionat amb nosaltres.

Com seria de bonic distribuir el primer premi de la loteria de Nadal en el nostre barri? I pensant en tot això, us fem arribar el llistat de les botigues que la tenen a la venda. Il·lusionat amb nosaltres. El nostre número 60041. Més info

Exposició de joguines imaginàries

Exposició de joguines imaginàries

Exposició de joguines de material reciclables. Aquí teniu la mostra de l'expo que es va organitzar aquest nadal de les joguines creades al taller "Joguines imaginàries" del dia 14 de desembre.... Més info

Els nostres socis

Espai laumar
Insop Eficipencia Energètica SL
Raffel Pages
Les tisores de poble9
Narosa sweet party
Cal Fruitos
Calçats arnal
Carregant...
x
X